Novinky

Ukončení výroby kompozitových vrtulí Engel Super Silence Propeller
Vážení modeláři, možná někteří víte - výroba špičkových kompozitových vrtulí Engel Super Silence Propeller probíhá na východní Ukrajině.
Vzhledem k současné situaci byla výroba vrtulí ukončena a není jasné, kdy a jestli vůbec, bude možné výrobu obnovit. V tuto chvíli je důležité, aby výrobce a všichni jejich zaměstnanci s rodinami nalezli bezpečné útočiště a pokud možno v pořádku přečkali válečné útrapy.
Z vrtulí je tedy k dispozici pouze to, co naleznete označené jako "available stock" na stránkách www.engelmt.de. V E-shopu LADASmodel www.ladasmodel.cz je skladem velmi omezený sortiment vrtulí. Na objednávku zajistíme dostupné skladové kusy z Německa zhruba s týdenní dodací lhůtou.
Nový modul Power Source 5(A+B) a S.bus/S.bus2 rozvody do křídel

Pro milovníky obřích modelů větroňů a stavitele obřích maket letadel jsme vyvinuli variantu modulu Power Source, která má rovnou 5 silových S.bus/S.bus2 výstupů pro HUBy typu A+B. Díky tomu je možné do všech částí modelu přivést S.bus/S.bus2 signály od obou přijímačů a například pro řízení každé části dělených ovládacích ploch lze použít signály z různých přijímačů. Bezpečnostní zapojení serv tzv "do kříže" tak lze dovést k dokonalosti. Při výpadku jednoho z přijímačů přejde část ovládacích ploch díky Fail Safe do neutrálních poloh a přitom druhou částí kormidel je možno dále plně ovládat model.

Více informací zde.

K modulu lze objednat kompletní kabeláž na míru, určenou k instalaci do křídel - více informací zde.

Pro ovládání vodorovné ocasní plochy lze do modulu zapojit běžný HUB A+B.

 

 

Výstava MODELY 2019

Na výstavě Modely v areálu výstaviště PVA v Praze-Letňanech ve dnech 22.-23.2.2019 jste si mohli prohlédnout kompletní sortiment obchodu na stánku č. 86.

Moc děkujeme za Vaší návštěvu!!!