Novinky

Ukončení výroby kompozitových vrtulí Engel Super Silence Propeller
Vážení modeláři, možná někteří víte - výroba špičkových kompozitových vrtulí Engel Super Silence Propeller probíhá na východní Ukrajině.
Vzhledem k současné situaci byla výroba vrtulí ukončena a není jasné, kdy a jestli vůbec, bude možné výrobu obnovit. V tuto chvíli je důležité, aby výrobce a všichni jejich zaměstnanci s rodinami nalezli bezpečné útočiště a pokud možno v pořádku přečkali válečné útrapy.
Z vrtulí je tedy k dispozici pouze to, co naleznete označené jako "available stock" na stránkách www.engelmt.de. V E-shopu LADASmodel www.ladasmodel.cz je skladem velmi omezený sortiment vrtulí. Na objednávku zajistíme dostupné skladové kusy z Německa zhruba s týdenní dodací lhůtou.
Nový modul Power Source 5(A+B) a S.bus/S.bus2 rozvody do křídel

Pro milovníky obřích modelů větroňů a stavitele obřích maket letadel jsme vyvinuli variantu modulu Power Source, která má rovnou 5 silových S.bus/S.bus2 výstupů pro HUBy typu A+B. Díky tomu je možné do všech částí modelu přivést S.bus/S.bus2 signály od obou přijímačů a například pro řízení každé části dělených ovládacích ploch lze použít signály z různých přijímačů. Bezpečnostní zapojení serv tzv "do kříže" tak lze dovést k dokonalosti. Při výpadku jednoho z přijímačů přejde část ovládacích ploch díky Fail Safe do neutrálních poloh a přitom druhou částí kormidel je možno dále plně ovládat model.

Více informací zde.

K modulu lze objednat kompletní kabeláž na míru, určenou k instalaci do křídel - více informací zde.

Pro ovládání vodorovné ocasní plochy lze do modulu zapojit běžný HUB A+B.

 

 

Výstava MODELY 2019

Na výstavě Modely v areálu výstaviště PVA v Praze-Letňanech ve dnech 22.-23.2.2019 jste si mohli prohlédnout kompletní sortiment obchodu na stánku č. 86.

Moc děkujeme za Vaší návštěvu!!!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení