Novinky

Nový modul Power Source 5(A+B) a S.bus/S.bus2 rozvody do křídel

Pro milovníky obřích modelů větroňů a stavitele obřích maket letadel jsme vyvinuli variantu modulu Power Source, která má rovnou 5 silových S.bus/S.bus2 výstupů pro HUBy typu A+B. Díky tomu je možné do všech částí modelu přivést S.bus/S.bus2 signály od obou přijímačů a například pro řízení každé části dělených ovládacích ploch lze použít signály z různých přijímačů. Bezpečnostní zapojení serv tzv "do kříže" tak lze dovést k dokonalosti. Při výpadku jednoho z přijímačů přejde část ovládacích ploch díky Fail Safe do neutrálních poloh a přitom druhou částí kormidel je možno dále plně ovládat model.

Více informací zde.

K modulu lze objednat kompletní kabeláž na míru, určenou k instalaci do křídel - více informací zde.

Pro ovládání vodorovné ocasní plochy lze do modulu zapojit běžný HUB A+B.

 

 

Nový vysílač Futaba T32MZ

Nový palcový vysílač nejvyšší řady (nástupce T18MZ WC) v nové podobě s vylepšenou ergonomií. Anténa již není otočná a výklopná - je pouze výklopná z krabice vysílače a má mnohem odolnější provedení. Jeden hlavní dotykový barevný displej pro komfortní programování, druhý displej pro zobrazení telemetrických údajů, časovačů atp. 

Vysílač disponuje režimy pro všechny používané přenosy od Futaby: T-FHSS, S-FHSS, FASST a FASSTest.

Má bezkontaktní snímače polohy kniplů s Hallovými senzory (Potless). Výrobce slibuje "mnoho inovativních vychytávek".

Bližší specifikaci a cenu doplníme, jakmile bude zveřejněna.

Více fotek najdete v galerii produktu v E-shopu.

Výstava MODELY 2019

Na výstavě Modely v areálu výstaviště PVA v Praze-Letňanech ve dnech 22.-23.2.2019 jste si mohli prohlédnout kompletní sortiment obchodu na stánku č. 86.

Moc děkujeme za Vaší návštěvu!!!