Kompletní rozvody do křídel pro použití s Power Source 5(A+B)

Kód: 584
Novinka
Značka: Ladas
4 731 Kč
Na dotaz

Jedná se kompletní S.Bus/S.Bus2 rozvod do křídel obřích větroňů a maket se 4 mi HUBy A+B a s možností připojit až 16 serv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí dodávky jsou kompletní rozvody do obou křídel modelu, obsahující:

  • Desetipinový dvouřadý konektor se zlacenými kontakty a mechanickou pojistkou, kde je využito 8 pinů (2 rezervy např. pro palníky dýmovnic, osvětlení apod.) mezi trupem a křídlem. Samec (v centroplánu trupu) má vyvedeny 2 kabely pro zapojení do modulu Power Source 5(A+B), ukončené kompatibilními konektory. Samice (v křídle) má vyvedeny 2 kabely - jeden k HUB A+B, druhý ke konektoru mezi středem a koncem křídla.
  • Pětipinový dvouřadý konektor se zlacenými  kontakty a mechanickou pojistkou, kde jsou využity 4 piny (1 rezerva např. pro palníky dýmovnic, osvětlení apod.) mezi středem křídla a koncovou částí křídla. Samice (v koncové části křídla) má vyveden kabel k HUB A+B.

Kabeláž je provedena měděnými splétanými vodiči se silikonovou izolací. Pro napájení (červený a černý vodič) je použit průřez 1 mm2, pro vedení S.bus/S.bus2 signálu (bílý a žlutý vodič) je použit průřez 0,5 mm2. Kabely jsou opatřeny ochrannými oplety.

Cena uvedená u produktu je za konkrétní variantu délek kabelů: A=600 mm, B=500 mm, C=2250 mm, D=550 mm.

Do poznámkya) v objednávce uveďte požadované délky (vysvětlení označení A - D viz obrázek v galerii). Kabeláž Vám zhotovíme na míru a cena bude kalkulována dle vzorce: cena = 3 381,23 Kč + 58,72 Kč x (4 x A + 2 x B + 2 x C + 2 x D) + DPH (21%)

Poznámka: Úsek C je dodáván s nesestaveným konektorem pro snazší instalaci do modelu (na vodiče jsou nakrimpované piny, avšak piny nejsou zastrčeny do pouzdra konektoru, které je dodáno samostatně).

________

a) Ve třetím kroku objednávky pod oddílem pro vyplnění fakturační adresy zaškrtněte "Zadat poznámku pro prodejce" a v okně pro poznámku napište požadované délky.