Kompletní rozvody do křídel pro použití s Power Source 5(A+B)

Kód: 584
Novinka
Značka: Ladas
4 731 Kč
Na dotaz

Jedná se kompletní S.Bus/S.Bus2 rozvod do křídel obřích větroňů a maket se 4 mi HUBy A+B a s možností připojit až 16 serv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Součástí dodávky jsou kompletní rozvody do obou křídel modelu, obsahující:

  • Desetipinový dvouřadý konektor se zlacenými kontakty a mechanickou pojistkou, kde je využito 8 pinů (2 rezervy např. pro palníky dýmovnic, osvětlení apod.) mezi trupem a křídlem. Samec (v centroplánu trupu) má vyvedeny 2 kabely pro zapojení do modulu Power Source 5(A+B), ukončené kompatibilními konektory. Samice (v křídle) má vyvedeny 2 kabely - jeden k HUB A+B, druhý ke konektoru mezi středem a koncem křídla.
  • Pětipinový dvouřadý konektor se zlacenými  kontakty a mechanickou pojistkou, kde jsou využity 4 piny (1 rezerva např. pro palníky dýmovnic, osvětlení apod.) mezi středem křídla a koncovou částí křídla. Samice (v koncové části křídla) má vyveden kabel k HUB A+B.

Kabeláž je provedena měděnými splétanými vodiči se silikonovou izolací. Pro napájení (červený a černý vodič) je použit průřez 1 mm2, pro vedení S.bus/S.bus2 signálu (bílý a žlutý vodič) je použit průřez 0,5 mm2. Kabely jsou opatřeny ochrannými oplety.

Cena uvedená u produktu je za konkrétní variantu délek kabelů: A=600 mm, B=500 mm, C=2250 mm, D=550 mm.

Do poznámkya) v objednávce uveďte požadované délky (vysvětlení označení A - D viz obrázek v galerii). Kabeláž Vám zhotovíme na míru a cena bude kalkulována dle vzorce: cena = 3 381,23 Kč + 58,72 Kč x (4 x A + 2 x B + 2 x C + 2 x D) + DPH (21%)

Poznámka: Úsek C je dodáván s nesestaveným konektorem pro snazší instalaci do modelu (na vodiče jsou nakrimpované piny, avšak piny nejsou zastrčeny do pouzdra konektoru, které je dodáno samostatně).

________

a) Ve třetím kroku objednávky pod oddílem pro vyplnění fakturační adresy zaškrtněte "Zadat poznámku pro prodejce" a v okně pro poznámku napište požadované délky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení