Futaba telemetrie - senzor teploty SBS-01T

Kód: 82
1 795 Kč
Na dotaz

Pokud potřebujete hlídat teplotu Vašeho spalovacího motoru, nabízíme Vám tento teplotní senzor se zvýšenou teplotní odolností až do 200°C. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozor - na válcích spalovacího motoru se mohou vyskytovat v případě špatného chlazení a extrémních letních veder i teploty vyšší (i přes 250°C), proto vždy volte umístění senzoru tak, aby nemohla být překročena maximální teplota senzoru (nejprve senzor umístěte do blízkosti, válců a na základě konkrétních měřených teplot pak můžete případně zmenšovat vzdálenost). Alarm ve vysílači pak lze nastavit na základě srovnání teploty měřené telemetrickým senzorem a skutečné teploty měřené např. bezkontaktním teploměrem na zemi (telemetrie bude ukazovat nižší teplotu, ale trendy teplotních změn budou mít dostatečnou vypovídací schopnost).

Charakteristika
Teplotní senzor slouží pro měření teploty v rozsahu 20 až 200°C. Senzor je tvořen konverzní jednotkou, která se zapojuje do sběrnice S.BUS2 a měřicím termočlánkem. Senzor je vhodný pro měření teploty motoru i akumulátorů. Délka kabelů k termočlánku je cca 33 cm.

Senzor se připojuje do sběrnice S.BUS2. Součástí balení je i montážní příslušenství, které sestává z plastového "L" držáku a samolepicích podložek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení