Futaba telemetrie - senzor teploty SBS-01T

Kód: 82
2 050 Kč
Na dotaz

Pokud potřebujete hlídat teplotu Vašeho spalovacího motoru, nabízíme Vám tento teplotní senzor se zvýšenou teplotní odolností až do 200°C. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozor - na válcích spalovacího motoru se mohou vyskytovat v případě špatného chlazení a extrémních letních veder i teploty vyšší (i přes 250°C), proto vždy volte umístění senzoru tak, aby nemohla být překročena maximální teplota senzoru (nejprve senzor umístěte do blízkosti, válců a na základě konkrétních měřených teplot pak můžete případně zmenšovat vzdálenost). Alarm ve vysílači pak lze nastavit na základě srovnání teploty měřené telemetrickým senzorem a skutečné teploty měřené např. bezkontaktním teploměrem na zemi (telemetrie bude ukazovat nižší teplotu, ale trendy teplotních změn budou mít dostatečnou vypovídací schopnost).

Charakteristika
Teplotní senzor slouží pro měření teploty v rozsahu 20 až 200°C. Senzor je tvořen konverzní jednotkou, která se zapojuje do sběrnice S.BUS2 a měřicím termočlánkem. Senzor je vhodný pro měření teploty motoru i akumulátorů. Délka kabelů k termočlánku je cca 33 cm.

Senzor se připojuje do sběrnice S.BUS2. Součástí balení je i montážní příslušenství, které sestává z plastového "L" držáku a samolepicích podložek.