Futaba telemetrie - senzor otáček optický SBS-01RO

Kód: 85
1 225 Kč
Na dotaz

Chcete optimalizovat výběr vrtule pro Váš motorový model? Pak potřebujete znát nejen otáčky na zemi, ale i za letu. Nabízený telemetrický modul založený na optickém principu bude při správné instalaci měřit spolehlivě i bez zásahu do rotujících částí (instalace magnetu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika
Senzor otáček Futaba SBS-01RO zaznamenává změny intenzity světla, dopadající na fotodiody. Senzor se umisťuje za vrtuli letadla či rotorové listy vrtulníku. Pro správnou funkci je důležitý dostatečný rozdíl intenzity osvětlení senzorů při osvětlení a zastínění vrtulí. Celková délka včetně kabelu je 16 cm. Výhodou optického senzoru je snadná montáž. Senzor ale nemusí dobře pracovat při špatných světelných podmínkách, v hale či nevhodném úhlu osvětlení. Tyto nevýhody lze eliminovat magnetickým senzorem otáček, který měří změnu magnetického toku.

Senzor se připojuje do sběrnice S.BUS2. Součástí balení je i montážní příslušenství, které sestává z plastového "L" držáku a samolepicích podložek.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení