HUB pro připojení 4 S.bus/S.bus2 serv bez obnovitelných pojistek

Kód: 539
Novinka
Značka: Ladas
793 Kč
Skladem

HUB s kabelem 2 x 1 mm2 + 0,5 mm2 a konektorem pro zapojení do Power Source A+B. HUB je určen do křídla modelu. Slouží pro připojení až 4 ks S.bus/S.bus2 serv Futaba. Základní varianta produktu má na S.bus výstupech pro serva polymerové obnovitelné pojistky. Toto provedení má pojistky nahrazené speciálními můstky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HUB s kabelem 2 x 1 mm2 + 0,5 mm2 a konektorem pro zapojení přímo do modulu Power Source A+B. HUB je určen do křídla modelu. Slouží pro připojení až 4 ks S.bus/S.bus2 serv Futaba. Konektor má zlacené kontakty a mechanickou pojistku. Je přizpůsoben častému rozpojování a proto slouží jako komfortní rozpojitelné místo mezi křídlem a trupem. Kabel s konektorem se prostrčí otvorem v bočnici do trupu a jednoduše zapojí do Power Source A+B. Po slyšitelném cvaknutí je konektor mechanicky pojištěn proti rozpojení. Rozpojení je možné uchopením konektoru za boční mechanické pojistky, lehkým stisknutím a vysunutím. HUB je v křídle nalepen např. oboustrannou lepící páskou a do něj jsou zapojena všechna serva v křídle (max. 4 v jednom křídle). Případné délkové korekce přívodů k servům lze provést kvalitními servo prodlužkami. Po zastrčení konektorů serv nebo prodlužek do HUB je celý HUB zataven do smršťovací folie, čímž jsou také spolehlivě pojištěny konektory proti vysunutí.

Tato varianta bez polymerových obnovitelných pojistek je určena pro použití v obřích speciálech pro 3D extrémní akrobacii, pokud si pilot použití pojistek nepřeje.

  • Délka kabelu: 400 mm
  • Průřez napájecích vadičů 18AWG (1 mm2)
  • Počet výstupů: 4
  • Rozměry HUB: 39 x 15,5 x 8 mm

Bližší informace naleznete v článcích:

Poznámky:

  • Firma ENEPO.eu s.r.o., vyrábějící modelářské zboží pod značkou LADAS model, je zapojena do kolektivního systému ASEKOL a cena výrobků zahrnuje náklady na jejich ekologickou likvidaci.
  • Pro systém S.bus rozvodů s napájecím modulem Power Source A+B bylo vydáno prohlášení o shodě ve smyslu zákona č. 22/1997 Sb.