RC souprava Futaba T18MZ 2.4GHz, R7008SB, kufr, varianty viz popis

Kód: 43/RC
Značka: Futaba Co.
od 66 500 Kč

Zvolte variantu

Profesionálni RC souprava Futaba T18MZ World Champion pro nejnáročnější uživatele. 

Detailní informace

provedení: RC souprava Futaba T18MZ 2.4GHz LiPo aku Mód 1, R7008SB, kufr
Na dotaz | 43/RC
66 500 Kč
provedení: RC souprava Futaba T18MZ 2.4GHz LiPo aku Mód 2, R7008SB, kufr
Na dotaz | 43/RC2
66 500 Kč
provedení: RC souprava Futaba T18MZ WC 2.4GHz Mód 1, R7008SB, kufr
Na dotaz | 43/RC3
81 000 Kč
provedení: RC souprava Futaba T18MZ WC 2.4GHz Mód 2, R7008SB, kufr
Na dotaz | 43/RC4
81 000 Kč

Detailní popis produktu

Profesionálni RC souprava Futaba T18MZ pro nejnáročnější uživatele. 18 kanálů, kompatibilní se všemi modulacemi Futaba, dotekový displej, špičková kvalita Futaba. Vysílač je variantně v módu 1 nebo v módu 2, součástí je RC přijímač Futaba R7008SB a hliníkový kufr.

RC souprava je dodávána v provedení Futaba T18MZ, která kromě technologie FASSTest je plně kompatibilní s předchozími systémy FASST a S-FHSS a pak ve vrcholném provedení Futaba T18MZ World Champion, která kromě technologie FASSTest je plně kompatibilní se všemi systémy Futaba, tj. FASST, T-FHSS i S-FHSS.

Přestože některé vysílače (T18SZ a T16SZ) nabízí lepší poměr výkon/cena, jistě si tato RC souprava najde své uživatele, kteří ocení image této vlajkové lodi Futaby.

Charakteristika
18 kanálová RC souprava Futaba T18MZ 2,4GHz je vybavena inovativním systémem "FASSTest" (Futaba Advanced Technology Extended Spread Spectrum telemetrický systém), jde tedy o obousměrnou komunikaci, která umožňuje přenos telemetrických údajů v reálném čase. Disponuje nejen úctyhodnými 18 kanály, ale novou je především ona technologie FASSTest, která je plně kompatibilní s předchozími systémy FASST a S-FHSS.

RC souprava obsahuje přijímač R7008SB, který má 8 standardních kanálů a 2 konektory, S.Bus a S.Bus2. Pomocí rozhraní S.Bus můžete rozšířit počet kanálů přijímače a tak ovládat všech 18 kanálů, (16 proporcionálních a 2 digitální).

Vysílač obsahuje slot pro SD kartu, která slouží nejen k aktualizaci, ale i k rozšíření paměti. Vnitřní paměť dokáže obsáhnout kromě softwarového vybavení i data fotografií a audio souborů pomocí vestavěného 0,3 megapixelového fotoaparátu! Svůj model si můžete vyfotit a přiřadit k modelu, který je aktuálně ve vysílači nastaven. Vysílač má velký 6 "dotykový displej s rozlišením 640x240 pixelů. Velký, jasný, podsvícený displej je čitelný za všech podmínek, současně má však velmi nízkou spotřebu.

Mezi nejvíce oceňované vlastnosti moderních vysílačů současnosti, je možnost aktualizace software výrobce. Proto má vysílač 18MZ USB port, pomocí kterého můžete nahrávat data z PC, zálohovacích médií Flash či připojit klávesnici nebo myš. Lze i provést zálohu telemetrických dat na PC.

LiPol baterie 7,4V 3500mAh je standardním obsahem balení. Provozní doba vysílače je až 6 hodin provozu!

Futaba navrhla samostatné USB rozhraní (CIU-2), které umožňuje programování serv, připojených k S.Bus a S.Bus2. Díky tomu lze pohodlně a rychle nastavit a seřídit všechna serva, které jsou připojeny pomocí rozhraní S.Bus.

RC souprava se dodává v krásném kovovém kufru Futaba s přijímačem R7008SB (S-Bus), bateriemi vysílače LiPol 3500mAh, nabíječem 220V, a nosným popruhem Futaba. Dodává se v Módu 1 nebo 2.

Systém FASSTest
Vysílač T18MZ má nový obousměrný komunikační systém "FASSTest". Data z přijímače lze mít ve svém vysílači. FASSTest má 18 kanálů (lineární 16 kanálů + 2 kanály pro přepínač) 2.4GHz se systémem S.BUS2. Pomocí systému S.BUS2 více serv, gyros a telemetrická čidla jsou snadno nainstalovat s minimálním množstvím kabelů.

Windows CE
T18MZ využívá operační systém Microsoft Windows CE, který nabízí vynikající spolehlivost a výkon.

Barevný LCD
T18MZ má HVGA (640x240 pixelů) barevný podsvícený LCD dotykový displej. Obrazovka je vyrobena z transflektivní konstrukce, která umožňuje vnitřní i venkovní viditelnost.

Přehrávání hudby
T18MZ umí přehrávat soubory WMA (Windows Media Audio) na SD kartě si můžete vychutnat hudbu na interním reproduktoru nebo ve sluchátkách ze zdířky pro sluchátka. Přepínač lze přiřadit ke spuštění nebo zastavení hudby.

Hlasový záznam
Můžete si nahrát svůj vlastní hlas pomocí vestavěného mikrofonu a přehrávat příkazy přiřazené k určitému přepínači. Doba záznamu je maximálně 3 sekundy a uložit lze 24 hlasové soubory.

Funkce Kamera + Funkce přidání obrázku
Vysílač má integrován digitální fotoaparát 0,03. Obrazové soubory mohou být vloženy jako obrázky jednotlivých modelů, a zobrazí se na hlavní obrazovce. Identifikace při výběru modelu je snadná a pohodlná. (Typ souboru: BMP, JPEG, velikost obrazu: 158x80 pixelů).

Bezpečný přenos dat (SD)
Datový model, hudební soubory, zvukové soubory a obrazové soubory mohou být uloženy na volitelnou SD kartu. SD karta se používá také při aktualizaci softwaru T18MZ.

LiPol baterie
Vysoká kapacita lithium-polymerová baterie 3500mAh pro dlouhou dobu provozu.

USB připojení
Konektor USB je integrován. Lze použít běžnou myš a klávesnici. Data modelu lze uložit na Flash disk USB.

Editace
Dotykový panel a přehledný a logický systém menu umožňuje programování přehledným a rychlým způsobem.

Funkce
Vnitřní duální procesor ovládá funkce 18MZ a optimalizuje rychlou dobu odezvy. Většina mixů jsou vybaveny grafickými křivkami, které poskytují velmi přesné nastavení.

Křížové ovladače
Každá osa ovladače je ve dvou kuličkových ložiscích. To umožňuje jemnější a přesnější ovládání, nové potenciometry mají velmi dlouhou životnost.

Výměnné spínače
Lze nahradit 8 přepínačů na pravé i levé straně, volitelnými přepínači (2 polohové, 3 polohové, mžikové atd.)

Funkce vibrace
Nízkého napětí a další alarmy jsou generovány vibračním motorem. Alarmy nebo vibrace, jsou plně volitelné.