Kabel S.bus od konektoru Futaba k HUB, 20 AWG, 200 mm

Kód: 419
Značka: Ladas
180 Kč
Skladem

Propojení S.bus/S.bus2 mezi samcem konektoru Futaba mezi trupem a křídlem (případně jinou oddělitelnou částí modelu) a HUB (pro až 4 serva) v délce 200 mm, průřez 0,5 mm2 (20AWG) - určeno pro modely s nižšími nároky na proudové zatížení - např. makety, velké větroně atp.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propojení S.bus/S.bus2 mezi samcem konektoru Futaba mezi trupem a křídlem (případně jinou oddělitelnou částí modelu) a HUB (pro až 4 serva) v délce 200 mm, průřez 0,5 mm2 (20AWG). 

Samotný kablík je tvořen krouceným červeným černým a bílým Cu vodičem (licnou) o průřezu 0,5 mm2 (20 AWG).  Pro větší bezpečnost před zkompletováním konektoru na kablík navlékneme ochrannou plastovou punčošku černé barvy.      

K HUB je dodáván kousek čiré smršťovací folie, která slouží pro jeho mechanickou ochranu a po zasunutí servokonektorů serv, příp. prodlužovacích kablíků serv, také pro pojištění těchto konektorů proti vysunutí. Smrštění folie pomocí horkovzdušné pistole tedy provedeme až po zapojení všech vývodů z HUB. Poté HUB přilepíme oboustrannou lepící páskou např. uvnitř konstrukce křídla. 

Délka kabelu 200 mm vyhoví pro většinu aplikací. V případě, že Vám tato délka nevyhovuje, zhotovíme Vám kablík na míru - kontaktujte nás.

Specifikace:

  • Průřez vodičů: 0,5 mm2 (20 AWG)
  • Zatižitelnost: 3A trvale, 10A (10 sec.)
  • Délka: 200 mm